Hakkımızda

Kurumsal Bilgilerimiz

Simit Fırın Cafe

Nevi Garden

Kafe - Pastane ve Restoran konseptini bir arada uygulayıp müşterilerini ağırlayan firmamız geniş kesimlere hitap ederek, hayattan keyif almayı bilenlerin tercih noktası olma hedefiyle Bursa Kent Meydanı -1. Çarşı katında hizmet vermektedir. Rahat ve konforlu mekânımız ve geniş ürün yelpazemiz ile tercih edilen bir mekan olma arzusu ve gayretindeyiz.

Ülkemizde hızla gelişen hizmet sektörü globalleşmenin etkisi ile sosyal yeni kitleler yaratmaktadır. Bu nedenle insanların yiyecek, içecek ve sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılamak için damak tatlarına da hitap edecek mekan ve menülere ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız, kafe ve restoranların zengin pastane ürünlerinin yanı sıra ün yapmış açık büfe kahvaltı çeşitleri ile de eşsiz lezzetler sunmaktadır.

Image
Image
Image

"Kaliteli ve iyi bir hizmet için ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemelerin günlük olmasına özen göstererek, ürünlerimizi hijyenik koşullarda üretmekteyiz.".

- Nevi Garden -

Image

01

Vizyonumuz

Kafe - Pastane ve Restoran sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Bursa'nın ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

02

Misyonumuz

Kafe - Pastane ve Restoran sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamullerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

03

Kalite Politikamız

  • Kaliteli ve uzman kadro,
  • Temiz, hijyenik ve güvenilir bir üretim,
  • Taptaze, sımsıcak ürünler,
  • Güler yüzlü ve hızlı hizmet.
  • Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler.